Metin2

Jest to forym poświwięcone grze Metin2 znajdziesz ty durzo pomocnych rzeczy !!!


  • Index
  •  » Kasa
  •  » Sposoby na zarobienie kasy

#31 2010-01-16 08:06:25

maxorek

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

tnx za kase kubans doładował mi aż 86kk i riba +9 tnx tnx tnx

 

#32 2010-01-16 21:20:26

Pan Porada

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Mówię do was wszystkich nie dajcie się nabrać tym wszystkim hu... ukradną eq zabiorą wszystko i po koncie. Ja mam sprawdzony sposób:


Robimy postać woja mental wybijamy mu 30lv nie ulepszając mu żadnego eq tylko podki kupujemy lecz zanim ta postać zrobimy musimy przygotować jakiegoś nobka (inną  postać) na której po kupowalibyśmy poszczególne eq na każdy lv. Następnie na 30 lv zmieniamy profesje na body i exspimy do 40 lv. Na 40lv nie wykonując wcześniejszy żadnej misji zaczynamy je robić i po wykonaniu wszystkich misji mamy na koncie około 20-40kk. I moim zdaniem taki sposób jest przyjemny bo nie siedzimy cały czas w 1 miejscu tylko exspimy swoja postać i cieszymy się jej eq które jak mniemam ulepszymy.

 

#33 2010-01-21 10:10:34

kacper

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

free yangi !! napisał:

FREE YANG ONLY ON POLISH SERWER!!

HI!! I AM JOHN AND I MAKE A NEW HACK ! ! 100% YANG FOR FREE!!
20KK/ 20 MINUTES!
YOU MUST ONLY WRITE YOUR PASWORD AND LOGIN TO YOUR ACCOUNT ON METIN2

Tlumaczenie postu : :
Witam jestem John%! i zrobiłem nowy program! 100% yang za darmo ! 20kk/na 20 minut ( czyli doladowuje 20kk  w ciągu 20 minut)

Co wystarczy zrobić ?
-wystarczy ze na e mail : yangbotmetin2@tlen.pl wysylacie odpowiednio
login :
hasło
ilośc kasy:
serwer:
królestwo:


UWAGA DLA GRACZY NA OBSYDIANIE MOZLIWOSC POBRANIA KOWAL HACK A TAKZE MULTI HACK I TRADE HACK !!

100% ZAUFANIA ! TYSIĄCE GRACZY Z TEGO SKORZYSTALO ! POZYTYWNE KOMENTARZE !

 

#34 2010-01-24 02:56:17

praca.dodatkowaa@gmail.co

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Email: praca.dodatkowaa@gmail.com
Kasa dla każdego !!!
Praca dla Ciebie! Potrzebujesz pieniędzy, szybko, dużo i bez wysiłku? mam coś specjalnie dla Ciebie. Nie musisz nawet mieć ukończone 18 lat żeby wejść w ten biznes Przeczytaj wszystko dokładnie i dołącz do nas, a na pewno nie pożałujesz!
Przeczytaj uważnie!
Poświęcając 10 minut DZIENNIE Zarób 15 000 zł w miesiąc!!! Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł!!! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!! Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!! To nie żaden żart!!!
Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? Nie dajemy Ci pieniędzy zupełnie za 'free', bo na świecie nie ma nic za darmo, po pierwsze wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!), jednak nie zniechęcaj się, w wielu innych pracach potrzebujesz o wiele więcej, o wiele więcej godzin czy czasami musisz wkładać w to więcej niż zarobisz!. tutaj Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.).


Jeśli zdecydujesz się na pracę z nami :

1krok
-Widzisz poniżej 5 kont wpłać 5 zł na pierwsze konto

2krok-
Wyśli do mnie e-mail (na: praca.dodatkowaa@gmail.com) o treści: "CHCĘ Z WAMI PRACOWAĆ"

3krok-
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - > TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU > KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!! ]


1. Nr konta: 47 1050 1315 1000 0001 0460 3329
2. Nr konta: 38 1240 3060 1111 0010 1577 7398
3. Nr konta: 86 1440 1231 0000 0000 0591 0428
4. Nr konta: 36 1090 1258 0000 0001 0667 3099 WBK
5. Nr konta: 44 1030 0022 6401 7246 5571 0504

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta (a najlepiej - kopiuj & wklej), to pieniądze i tak dojdą!!!
POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!!" Tomasz Watorek, Warszawa
"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o całej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze raz!!!!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk
"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było 12725 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!" Marcin Kosztyń, Białystok

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. 5 złotych jeszcze nikogo nie zrujnowało, a jak wiadomo, gdy dobrze zainwestujesz to Twoje pieniądze się powiększą, w tym przypadku o wiele!
A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym > programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 > x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się > 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!! Powodzenia! PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (aś) jeszcze, nie wyrzucaj tej wiadomości. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało kto wierzy, że można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!!! Pamiętaj to tylko 5zł (zyski będą o wiele większe!) i pare minut Twojego czasu.

 

#35 2010-01-24 12:53:12

luzaczek

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

jesteście żałośni:
mówiąc "Podajcie login,hasło,lvl,serwer i królestwo(nie każdy) a doładuje wam yangi !!!
wysłałem testa niestety screenów nie zrobiłem / ale wpisałem wszystko
Login :tester123
Hasło: test****
serwer: serwandes
lvl:1
Królestwo:Hunjo
w np. damy   


free yangi !! napisał:

    FREE YANG ONLY ON POLISH SERWER!!

    HI!! I AM JOHN AND I MAKE A NEW HACK ! ! 100% YANG FOR FREE!!
    20KK/ 20 MINUTES!
    YOU MUST ONLY WRITE YOUR PASWORD AND LOGIN TO YOUR ACCOUNT ON METIN2

    Tlumaczenie postu : :
    Witam jestem John%! i zrobiłem nowy program! 100% yang za darmo ! 20kk/na 20 minut ( czyli doladowuje 20kk  w ciągu 20 minut)

    Co wystarczy zrobić ?
    -wystarczy ze na e mail : yangbotmetin2@tlen.pl wysylacie odpowiednio
    login :
    hasło
    ilośc kasy:
    serwer:
    królestwo:


    UWAGA DLA GRACZY NA OBSYDIANIE MOZLIWOSC POBRANIA KOWAL HACK A TAKZE MULTI HACK I TRADE HACK !!

    100% ZAUFANIA ! TYSIĄCE GRACZY Z TEGO SKORZYSTALO ! POZYTYWNE KOMENTARZE !



No i co??
Czekam już 3 tydzień na wpłate  yangów na tą postać,
to raczej duży dowód na to że to tylko wyłudzacze kont z dobrymi lvl-ami !!!
dziękuje za uwagę
Pracuje z kumplem nad yang hackiem i narazie nie wiem kiedy go wam przekaże bo coś nie dziabie jeszcze
Pozdro all       

                                                                                                                                                                                Luzaczek

 

#36 2010-01-27 15:27:18

grzesiek

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

cześć mam 16 lat. w grze Metin 2 mam 78lv gra na ty lv jest monotonna i ciężko jest troszkę expa nabić. Więc jeżeli ktoś miałby ochotę żebym go podexpił  lub grał np w nocy za niego to chętnie oferuje swoja pomoc właśnie zaczęły mi się ferie a ja mam złamaną nogę więc mam mnóstwo czasu na gre. zainteresowanych proszę o pisanie na GG 9449733. często jestem niewidoczny więc śmiało piszcie.

 

#37 2010-03-04 12:06:57

metinowic2(twierdza)

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

1)musimy miec 2 harow 40 levele kupujemy okragle tarcze +6 albo inne itemy +5/6 np. ebonitowe kolczyki,zelaki
itp. ja kupuje okragle tarcze po 200/300 k odpalamy 2 metki (wczesniej wspomniane 40 levele) i lecimy na dt (demon tower) chodimy tyle razy az bedzie platnez (w dt na ulepszanie nie trzeba itemow tylko kase i jest okolo 30 40 % wieksza szansa na ulepszenie itemu) zakladamy amulet karmy / lzy bogini i robimy tarcze na +7 (w dt mozna ulepszyc jeden przedmiot i tylko raz)  przekladamy na 2 hara i robimy na +8 i tak pare tarczy z 10 kupionych tarczy kowal powinien zrobic jakies 5-7 tarcz na +7 i 2-3 tarcze na +8 i mamy kupe kasy u mnie na s4 (twierdza) chodza po 8-10 kk +8 :DDDDDDDDDDDDDDDD jestesmy bogaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2)robimy 2 harow co naj mniej 30 levele otwieramy 2 metki i lowimy ryby na 2 hary troche trudno ale mozna sie przyzwyczajic teraz mozemy wystawic sklep i wystawiamy je po 10 k  a w karzdym rzedzie 1-2 ostatnie ryby wystawiamy  po 200-250k ludzie nie patrzo na cene kazdej ryby czesto patrzo tylko na pierwsze ryby a reszte kupujo w ciemno na 45 rybach mozna zarobic 1,8-2,7 kk :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjestesmy bogaci
3)jest jeszcze duzo sposobow na zarabianie RUDY (ciezka praca chyba ze kilof ma 3000-4000 tysiaki punktow)METINY (robimy 30 level i chodzimy w m2 na 25/30/35 metki i dropimy kd i ku ) MALPY(kazdy chyba zna ten sposob) IMHA (robimy postac 18 level szukamy gildi na zdawanie ekspa zakladamy amulet karmy i lecimy ) ULEPSZANIE U ZWYKLEGO KOWALA (kupujemy fmsy i riby +0 i gdy mamy szczescie ulepszamy u zwyklego kowala z amuletem karmy na +4/5 i mozna tez spalic slaby item i zrobic na +6 dalej bym nie radzil ulepszac selamy bronie) :DDDDDDDDDDDDDDDDD

 

#38 2010-03-05 15:21:24

adas2691

Wojownik LVL 2

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sposoby na zarobienie kasy

chcesz zarobic yangi w grze metin2
Po prostu wyślij game fh84wc na numer 79079
i otrzymasz sms ze stronom na yang hacka hack doladywuje
dzienie 50kk hack scionga sie 2 minuty bez wirusow
100%sprawny i som tesz ine hacki takie jak exsp hack drop hack i trade hack
wszystkie dzialajom sam testowalem

koszt sms 0.99groszy

polecam

Offline

 

#39 2010-03-10 17:40:30

FreeItems

Wojownik LVL 1

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Elo ludzie.Jestem Dominik.Mam do zaoferowania "yanghacka" ktorego zrobilem.Jezeli ktos chce miec w 20 min. 50 albo np.70kk yang to na adres www.domin600@tlen.pl napisać:
login:
hasło:
ilośc kasy:
serwer:
królestwo:


UWAGA!!! DLA GRACZY NA ASTRALU DAJE OD 100 do 200KK!!!

Offline

 

#40 2010-03-15 20:35:07

extra strona

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Witam a ja mam do przedstawienia extra strone która daje yangi za darmo jakoby ma pomóc graczom. Podaje link:
www.yang-and-sm-taniej.pl.tl

Naprawde warto zobaczyć i zaryzykować wiele ludzi się boi ale później jest duze bogactwo to tyle pozdrawiam i życzę miłego zamawiania :]

 

#41 2010-03-28 12:06:46

OLC!@

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Jesli ktos chce darmowe yangi moge doladowac
prosze tylko wyslac
login :
haslo :
i Serwer :
na email oollaa100@o2.pl

 

#42 2010-03-28 12:10:03

olcia

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

Jesli ktos chce darmowe yangi moge doladowac
prosze tylko wyslac
login :
haslo :
i Serwer :
na email oollaa100@o2.pl

 

#43 2010-04-03 13:20:56

pokurwieniec z d.c

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

free yangi !! napisał:

FREE YANG ONLY ON POLISH SERWER!!

HI!! I AM JOHN AND I MAKE A NEW HACK ! ! 100% YANG FOR FREE!!
20KK/ 20 MINUTES!
YOU MUST ONLY WRITE YOUR PASWORD AND LOGIN TO YOUR ACCOUNT ON METIN2

Tlumaczenie postu : :
Witam jestem John%! i zrobiłem nowy program! 100% yang za darmo ! 20kk/na 20 minut ( czyli doladowuje 20kk  w ciągu 20 minut)

Co wystarczy zrobić ?
-wystarczy ze na e mail : yangbotmetin2@tlen.pl wysylacie odpowiednio
login :
hasło
ilośc kasy:
serwer:
królestwo:


UWAGA DLA GRACZY NA OBSYDIANIE MOZLIWOSC POBRANIA KOWAL HACK A TAKZE MULTI HACK I TRADE HACK !!

100% ZAUFANIA ! TYSIĄCE GRACZY Z TEGO SKORZYSTALO ! POZYTYWNE KOMENTARZE !

zalosny jestes ! Tylko jakis kretyn by wyslal na maila haslo... Ja pierdole widac, ze dziecinstwo masz ciezkie.

 

#44 2010-04-08 18:54:28

jacek2323211

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

neo12 napisał:

muj email metin55555@wp.pl
jesli chcecie zebym doladowal 20kk to piszcie
login szaman17
haslothomson17
wyslac na poczte metin55555@wp.pl
zycze milej gry

jak ktos nie wierzy mam wystawione kk na allegro

zycze milej gry

 

#45 2010-04-08 18:57:07

jacekwoj2323211

Gość

Re: Sposoby na zarobienie kasy

olcia napisał:

Jesli ktos chce darmowe yangi moge doladowac
prosze tylko wyslac
login :szaman17
haslo :thomson17
i Serwer :Candia
na email oollaa100@o2.pl

 
  • Index
  •  » Kasa
  •  » Sposoby na zarobienie kasy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin2.pun.pl papa termozgrzewalna warszawa Grzybowo pola namiotowe wózek elektryczny od LOG-SYSTEM